Правила Traces Nationales

Правила для учасників і учасниць

 1. Від двох до шести велосипедів у команді.
 2. Всі учасники команди їдуть повну дистанцію.
 3. Команди обирають місце старту. Місце фінішу повинно бути місцем фінішу і зустрічі всіх команд.
 4. Мінімальна дистанція — 200 кілометрів, максимальна — 360.
 5. Час старту обирають члени команди, і він може бути будь-яким, починаючи від 00:00 дня, що передує дню фініша.
 6. Мінімальний час проходження дистанції ніяк не регламентується, і може бути будь-яким.
 7. Час зупинок впродовж заходу не обмежений.
 8. Час прибуття на фініш визначається організатором.
 9. Команда повинна з’явитися на місці фінішу для передачі карток організатору.
 10. Щонайменше двоє велосипедів повинні дістатися фінішу для отримання реєстрації результату.
 11. Члени команд зобов’язані вдягти яскраві жилети зі світловідбивними смугами у нічний час, а також за низької видимості.
 12. Кожен учасник і учасниця отримує картку заходу. У картках повинно бути щонайменше три відмітки з контрольних пунктів, що розтошовані на відстані не менш як 50 кілометрів один від одного, не враховуючи старт і фініш.

Для організаторів

 1. Організатори заходів Flèche, або їх контактна особа, що має зв’язок з ACP (наприклад, місцевий представник ACP), повинні повидомити Audax Club Parisien, що Trace будет проходити одночасно з Flèche.
 2. Організатори друкують картки для Trace, по одній на кожного учасника і учасницю. Картки повинні містити відмітку зі словами «Зареєстровано Audax Club Parisien» («homologated by Audax Club Parisien»). Організатори повинні надіслати макети карток до ACP перед їх друком.
 3. Організатори повинні переконатися у дотриманні правил проведення заходу. На фініші вони повинні переконатися, що у картки учасників і учасниць вірно заповнені, і мають відмітки з усіх контрольних пунктів.
 4. Організатор подає результати до Audax Club Parisien після заходу, але не пізніше ніж 31 жовтня. Будь ласка, використовуйте наданий ACP документ для заповнення. Результати включають:
  • Назву заходу Trace; назву клуба-організатора з кодом реєстрації ACP; місце і дату фінішу.
  • Для кожної команди: назву або номер команди; ім’я капітана команди; місце і час старту; подолану відстань у кілометрах.
  • Для кожного учасника і учасниці: ім’я і прізвище, стать, клуб (з кодом реєстрації ACP).
  • Список тандемів і спеціальних велосипедів.
 5. Організатори, або їх контактна особа, що має зв’язок з ACP (наприклад, місцевий представник ACP), повинні заплатити 1 євро за кожного учасника або учасницю, кому присвоюється код реєстрації результату (homologation). Оплата здійснюється в кінці року, коли ACP виставляє річний рахунок.
 6. Організатори вільні виставляти будь-яку плату за реєстрацію, але пріорітетом є збереження доступності заходу для учасників. Національний Trace не є прибутковим заходом.
 7. Організатори повністю несуть відповідальність за їх захід. Вони повинні впевнитися, що волонтери з волонтерками і учасники з учасницями застраховані, якщо це вимагається місцевими законами щодо спортивних заходів і, де це вимагає закон, всі з них отримали дозволи від місцевої влади на дії, пов’язані з проведенням і участю у заході.

Результати і нагороди

ACP присвоює 1 номер реєстрації (homologation) на учасника або учасницю. Ці номери передаються у електронному вигляді організаторам або місцевому представнику ACP в кінці року проведення заходу.

ACP друкує один сертифікат на учасника або учасницю з номером реєстрації результату (homologation). Сертифікати надсилаються поштою організаторам або місцевому представнику ACP не пізніше початку січня наступного року.

Контактна особа

Sophie Matter
3960 ancien chemin de Salernes
F-83570 COTIGNAC
[email protected]

Audax Club Parisien зберігає за собою право вносити правки у ці Правила у будь-який час.

Переклад офіційних правил: https://www.audax-club-parisien.com/en/our-organizations/traces-nationales-en/#ReglementTracesNationales