Правила проведення місячних викликів #RideForUkraine

 1. Загальні
  1. Виклики #RideForUkraine не є комерційними і організатори не отримують прибутку з них.
  2. Заходи проводяться у форматі щомісячних «викликів», починаючи від липня 2022 і до офіційно оголошеного завершення заходів. Всі оновлення публікуються на сайті https://moguls-audax.org.ua/uk/categories/rfu/.
  3. Виклик починається від першого числа заявленого місяця, і закінчується останнім числом. Його не може бути виконано до початку місяця, або після його завершення.
  4. Учасник чи учасниця отримує сувенір за виконання місячного виклику. Сувенір не є підставою для отримання будь-якого спортивного звання.
  5. Одна людина може отримати тільки один сувенір незалежно від того, скільки разів він чи вона виконала заявлений норматив, а також незалежно від кількости реєстрацій цієї людини.
  6. Пам’ятний сувенір на місячний виклик визначається до публікації організаторами інформації про виклик, та описується на сторінці деталей виклику.
  7. Організатори не несуть відповідальности за будь-які нещасні випадки, що можуть статися з учасником чи учасницею під час проходження обраної дистанції. А також не несуть відповідальности перед третіми особами за можливу заподіяну шкоду.
  8. Єдиною вимогою організаторів щодо маршрутів є обмеження щодо мінімальної довжини дистанції, що зазначається в описі заходу. Офіційним джерелом інформації щодо заходів вважається сторінка https://rfu.moguls-audax.org.ua/.
  9. Час на подолання обраного маршруту дається на термін, доки не діє комендантська година — з 5:00 до 23:00 за місцевим часом, де починається і закінчується маршрут. Це обмеження розповсюджується також на резидентів инших країн.
  10. Для учасників і учасниць, що беруть участь у заходах маршрутами, що пролягають територією України: організатори не несуть відповідальности за порушення учасниками і учасницями правил комендантської години. Також при плануванні маршрутів просимо звернути увагу на місцеві постійні або тимчасові зміни комендантської години.
  11. Організатори не складають рейтингів учасників і учасниць заходів.
 2. Участь
  1. Учасник чи учасниця добровільно бере участь у заходах.
  2. Учасник чи учасниця зобов’язані дотримуватися правил дорожнього руху регіону чи регіонів, через які проходить обраний маршрут.
  3. Учасник чи учасниця повинні бути повнолітніми згідно законів всіх регіонів, через які пролягає обраний маршрут.
  4. До участі у заходах допускаються будь-які рухомі засоби, що приводяться в дію людською силою.
  5. Рухомий засіб учасника чи учасниці повинен відповідати правилам дорожнього руху регіону або регіонів, через які пролягає маршрут.
  6. Учасник чи учасниця можуть здійснювати будь-яку кількість спроб виконання виклику протягом місяця цього виклику.
  7. У випадку невиконання місячного виклику учасник чи учасниця не має права на отримання пам’ятного сувеніра.
 3. Реєстрація і обробка результатів
  1. Учасник чи учасниця обирають маршрут і дату старту на власний розсуд, дотримуючись правил дорожнього руху. Будь-які невідповідності маршрута правилам дорожнього руху можуть бути підставою для не зарахування конкретного заїзду як успішної спроби виконання виклику.
  2. Для реєстрації на виклик учасник чи учасниця заповнюють реєстраційну форму. У формі необхідно вказати особисті дані для отримання пам’ятного сувеніра, а також суму, що учасник або учасниця бажають пожертвувати у обраний організаторами благодійний фонд.
  3. Після реєстрації учасник чи учасниця отримують номер реєстрації. Також вони отримують посилання на сторінку участі, де можна буде сплатити обрану суму внеску з вартістю поштових послуг і подати заявку на виконання виклику.
  4. Реєстрація підтверджується після сплати претендентом або претенденткою заявленої ними суми благодійного внеску і вартости поштових послуг. Це можна зробити на сторінці участі, посилання на яку вам прийде на пошту після реєстрації до участі у виклику.
  5. Для виконання виклику учасник чи учасниця повинні надати інформацію про трек у соціальній мережі Strava через сторінку участі, що прийшла вам на пошту після реєстрації.
  6. Вимоги до активності в Strava для її розгляду організаторами: (1) активність повинна бути публічна і (2) назва активности має містити гештеґ #RideForUkraine.
 4. Фінансові питання
  1. Вартість поштової пересилки сувеніру визначається до моменту реєстрації претендента чи претендентки і не змінюється після реєстрації.
  2. Благодійний фонд чи банківський рахунок, куди організатори будуть спрямовувати зібрані кошти визначається організаторами до оголошення реєстрації на виклик, і являється публічною інформацією. Інформація щодо спрямування зібраних коштів публікується на сторінці виклику. Організатори не мають права змінювати цільовий благодійний фонд чи рахунок.
  3. Переказ коштів на вказані рахунки здійснюється в день, що слідує останньому дню виклику.
  4. Організатори не відшкодовують кошти, спрямовані на благодійний внесок при неможливости зареєстрованої особи взяти участь у виклику або через невиконання виклику, на який він чи вона зареєструвалися. Але в цьому випадку зареєстрована особа має право попросити повернути вартість доставки пам’ятного сувеніра.
 5. Інше
  1. За будь-яких ситуацій, що не описані в цих правилах, кандидати чи учасники можуть звертатися до організаторів.

Оновлення від 27 червня 2022