Інструкція учасника

Принцип організації заходів може здаватися трохи незвичним для учасників, тому ми хочемо надати пояснення про принципи організації заходів нашим клубом. Також це стоїть осторонь того, що можна знайти у розділі частих питань.

Тому про все по порядку.

Філософія

Нашою метою є використання доступних сучасних технологій для полегшення життя як учасникам наших заходів, так і нам, автоматизуючи реєстрацію результатів.

Тому, основним підтверджувальним «документом» є записаний трек GPS. Ніяких організованих контрольних пунктів ми на даний час не виставляємо, і немає потреби зупинятися на контрольних пунктах якщо прилад GPS працює і пише трек.

Треки учасників будуть перевірені автоматично, з фіксацією часу проходження контрольних пунктів — включно зі стартом та фінішем.

План «Б»

Так, можливі технічні збої, пропущенні ділянки, погані батарейки, блискавки і магнітні бурі — ми розуміємо, це життя. На такі випадки ми пропонуємо вам на ваш вибір зібрати докази проходження дистанції. Це може бути (у порядку пріоритету):

  • Проходження дистанції з особою, у якої немає технічних проблем. У такому разі ми додатково просимо на всіх КП робити фотографію з особою, з якою ви проходите дистанцію.
  • Чеки з крамниць у контрольному пункті. Контрольні пункти зазвичай знаходяться в населених пунктах чи біля автозаправних станцій, де можна придбати якусь дрібницю, і в чеку буде дата, час та адреса магазину.
  • Фотографії з даними геолокації (чи хоча б EXIF з датою і часом зйомки). Постарайтеся зробити фото так, щоб місцевість добре ідентифікувалася, особливо якщо ваш телефон чи фотоапарат не вміє додавати геолокацію до знімка — фото лісу буде важко зв’язати з місцем зйомки.
  • SMS з текстом «ДЕ [email protected]» на номер 5145. Ця послуга доступна тільки абонентам Київстар. Також бажано, щоб номер, з якого ви відправляєте це повідомлення був вказаний у вашому обліковому записі на My / Moguls Audax.
  • Ваш беззаперечний варіант. Тут ми могли пропустити щось просте і очевидне, тому якщо усі наведені пункти не підійшли, то тут залишається простір для вашої кмітливості.

Старт

Старт виділяється серед інших контрольних пунктів, хоч ним і є. Тут людина б очікувала стартовий намет, чи будь-які інші атрибути організованого старту.

Отже, ми будемо робити все від нас можливе, щоб на старті був наш представник. Та намету очікувати годі — скоріш за все наш представник прийматиме участь у заході.

Та тут все одно можуть бути питання:

  • ви запізнилися на старт, чи
  • наш представник запізнюється на старт.

Як бути? З моменту заявленого відкриття старту ви можете починати проходження дистанції — ми це побачимо на вашому треку. Тобто представник нашого клубу для учасників є зовсім не обов’язковим, як на старті, так і на всіх інших контрольних пунктах.

Запізнюючись на старт пам’ятайте — дозволене вікно для початку проходження дистанції — 1 година після старту.

Контрольні пункти

Контрольні пункти не є чимось особливим, і, якщо ваш GPS пристрій справний, ви можете взагалі не зупинятися для «відмітки».

Фініш

На даний момент ми не плануємо мати представників клубу на фініші. Як і з іншими контрольними пунктами, час проходження фінішу буде визначено програмно, тобто нічого особливого на фініші робити не треба.

Можливо, ми знайдемо волонтерів для присутності на фініші довгих дистанцій, 600 км, скажімо, щоб дати учасникам холодні (чи гарячі, дивлячись на погоду) напої і трохи підбадьорити.

Загалом, якщо ви прибули на фініш, і там нікого немає — все йде за планом. Просто збережіть трек, і надішліть його нам на поштову скриньку [email protected]. У разі, якщо ви використовували Strava, достатньо буде просто посилання на відповідну активність.

NB: У майбутньому ми плануємо зробити інтеграцію зі Strava, щоб її користувачі не робили нічого додаткового, окрім збереження активності.

У випадку, якщо у вас немає можливості надати GPS трек, і ви використовували альтернативні способи фіксації проходження дистанції, просимо вас у найближчий час після закінчення бревета зв’язатися з нами через електронну скриньку [email protected], надавши підтвердження проходження. Це можуть бути прізвище та ім’я людини, що підтвердить проходження вами дистанції; фотографії чеків з магазинів на контрольних пунктах; тощо.

Бревет-карти

Щодо бревет-карт. Ми не плануємо видачу бревет-карт так як і не плануємо мати конвенційні контрольні пункти, де б вам у них ставили відмітки.

Ви можете замовити заповнену бревет-карту додатково, і отримаєте її поштою як тільки до нас надійдуть марки, і ми зможемо їх вклеїти.

Де…?

Ви не можете знайти місця старту, чи контрольний пункт, чи фініш. Як бути?

Наша філософія — ми надаємо точний трек у описі маршруту. Тобто, скажімо, якщо вам з опису не зрозуміло, де знаходиться старт, просто почніть рух з моменту відкриття старту з точки початку треку, що ми надали.

Так само і з іншими котрольними пунктами. Загалом, ви можете просто їхати по треку, не зважаючи на текстовий опис контрольних пунктів. Але його теж зауважте, на випадок технічних проблем.