Завершення #RideForUkraine

post-thumb

Шановна громадо!

Трохи із запізненням (традиційно), але ділимося з вами оновленнями щодо заходів #RideForUkraine.

Отже:

  • Закінчився травневий виклик, і нагороди готуються до зустрічі з тими, хто їх заслужив.
  • Розпочався і триває червневий виклик, тож не баріться і долучайтеся.
  • Все ще тривають спеціальні заходи Херсон і 100 тисяч, які закриються до кінця місяця. Встигніть отримати ці нагороди.

Ну і є інша новина. З наступного місяця клуб бере паузу у проведені публічних заходів. Минув рік з моменту першого заходу. І заходи поволі вичерпують себе з точки зору заявлених цілей. Ми дуже вдячні вам, що ви брали участь і підтримували Україну в час війни з московією. Це дуже важливо.

Ми провели дванадцять щомісячних та два спеціальних викликів. Ви підтримали їх, подолали вражаючу дистанцію та показали свою солідарність. Кожен виклик був можливий завдяки вашому залученню та натхненню, і ми щиро вам вдячні!

Всі нагороди, що ще не дійшли до вас, і що ви заробите цього місяця ви обов’язково отримаєте. Також наразі у виробництві пам’ятні призи для спеціальних номінацій — за найбільший місячний донат донат і найбільшу подолану дистанцію.

Підсумок заходів #RideForUkraine ми опублікуємо наступного місяця.

Залишки призів за минулі виклики будуть доступні усім бажаючим для придбання з липня. Якщо ви хочете мати частину #RideForUkraine як спогад, це буде чудова нагадування про вашу підтримку та участь у цьому заході.

Ми закликаємо вас не припиняти допомагати українському війську у будь-якій формі: через фонди, яким ви довіряєте, самостійно, допомагайте друзям, допомагайте тим, хто в біді, допомагайте тваринам. Це все маленькі часточки нашої майбутньої, і, сподіваємося, скорої перемоги.

Ваша команда Moguls Audax