Оновлення щодо заходів #RideForUkraine

post-thumb

Друзі!

Дамо вам коротеньке оновлення по діяльності клубу. За період тиші з нашої сторони діяльність клубу не припинялася. А заходи #RideForUkraine тривають, і будуть іти далі.

Наразі вони розплановані до березня включно і, вочевидь, будуть продовжені ще до черня.

Отже короткий підсумок по заходам:

  • тихо, але успішно пройшли грудневий та січневий виклики. Відзнаки за грудень вже були надіслані фінішерам, а січневі запущено у виробництво.

  • почався лютневий виклик. Фінішери отримають памʼятний значок прикрашений Залізним хрестом УНР, що був засновано як відзнака для учасників Першого зимового походу. Тож ми запрошуємо вас долучатися до нашого “зимового походу”. Благодійні внески цього місяця призначаються медичному батальйону “Госпітальєри”.

  • триває і далі спеціальний захід Херсон, тож, хто ще не отримав в колекцію значок з кавуном — взапрошуємо вас долучитися.

  • також проходить захід, присвячений 100 тисячам дохлої москалоти. Не забудьте отримати і цей значок також!

  • також, нарешті, ми готуємо до виробництва обіцяний приз для тих, хто виконав принаймні три виклики минулого року. Приз — це вимпел, куди ви можете причепити значки за виконання викликів #RideForUkraine , а також просто стильна річ, що знадобиться кожному в домі.

    Вимпел #RideForUkraine

    Усі інші матимуть можливість придбати його окремо.

  • і найголовніше — ваші донати, ваша підтримка і внесок в перемогу: за 7 місяців ми зібрали і переказали в ряд благодійних фондів та на єдиний рахунок ЗСУ більше 215 000 гривень!

Ви неймовірні! Дякуємо вам за підтримку в цей час.

Команда Moguls Audax