Оновлення щодо проведення викликів #RideForUkraine

post-thumb

Шановне панство!

Перепрошуємо за те, що ви так давно не чули від нас новин. Поспішаємо виправитися.

Головне, що не було нормально скомуніковано з вами: виклики #RideForUkraine тривають! Як виявилось, це було не дуже прозоро, але про нові виклики можна дізнатися на сторінці заходів #RideForUkraine. Там можна побачити інформацію щодо нових викликів, зареєструватися на участь в поточному виклику, і переглянути інформацію про результати попередніх.

На сьогодні ми успішно провели 4 місячні виклики. Щонайменше заходи триватимуть до грудня включно. Про подовження викликів на січень-березень 2023 року буде повідомлено додатково.

Реєстрація на виклик листопада відкрито, тож запрошуємо вас доєднуватися.

Також, через інформаційну порожнечу виявилося, що не всі навіть очікували, що заходи будуть продовжуватися — з самого початку було заявлено всього три виклики на липень, серпень і вересень, — і, як наслідок, пропустили жовтневий.

Отже, хочемо вибачитися перед вами і виправитися. Пропонуємо всім бажаючим дозаявитися на жовтневий виклик і виконати його в цьому місяці. Але є одна умова — доступних реєстрацій всього 10, що обумовлено наявністю призів. Інші умови лишаються тими самими — мінімальна дистанція кваліфікації 100 км, а мінімальний благодійний внесок — 200 грн.

Також пропонуємо вашій увазі сторінку зі зведеними результатами усіх викликів #RideForUkraine, що вже відбулися чи проходять зараз.

Ми разом вже зібрали більше 140 тисяч гривень для різхних благодійних організацій — це чудове досягнення! Робімо вклад у перемогу разом!

Команда Moguls Audax.