Припинення співпраці з ACP: Що далі?

post-thumb

Друзі рандонери!

Війна в розпалі, наші Збройні Сили дають відсіч, а російсько-фашистські загарбники стають добривом в наших лісах та полях. Зараз в тих лісах на тому добриві зходять та квітнуть підсніжники, як символ надії та передвісники близької перемоги. Дуже важливим внеском в перемогу є збереження особистої рівноваги та емоційного ресурсу. Цьому сприяє побудова планів на майбутнє.

Нещодавно ми опублікували відповідь АСР на наш відкритий лист. Де ми висловили свою незгоду з позицією АСР та повідомили про припинення співпраці з АСР. Це може здатися кінцем, але насправді це лише початок нового руху. Тому б хотілося докладно розповісти що означає припинення співпраці з ACP для нас усіх. Отже:

Клуб продовжує своє існування. Ми нікуди не поділися, ми живі і здорові. Працюємо заради перемоги. За минулі роки ми сформували спільноту і ми не маємо наміру її розпускати. Усі ми обʼєднані велосипедом і пристрасттю поїхати на ньому за небокрай - це і є основою для успішного подальшого існування клубу.

Наша співпраця з Audax Club Parisien припиняється. А саме - усі BRM на 2022 рік скасовуються, і в майбутньому ми більше не збираємося проводити BRM, LRM, Fleche, Trace та інші бревети під егідою ACP.
Дискусія навколо пропозіції щодо санкцій до російських та білоруських клубів показала “хто є хто” в світі рандонерства за версією ACP. Нажаль, за нашу ініціативу виступило небагато представників з інших країн. Більшість тих, хто висловився були проти запровадження санкцій проти російських та білоруських клубів. Офіційної позиції президента ACP взагалі довелося чекати більше 10 днів. Виглядає ганебно… Тому ми вирішили, що наша подальша співпраця з ACP не є можливою.

Відмова від організації бреветів ACP не означає що ми закликаємо усіх бойкотувати ці заходи в інших клубах чи країнах - це особиста справа окремо взятого рандонера.

Попри припинення співпраці, ми ще маємо незавершені справи з ACP. Ми очікуємо на надходження решти медалей за 2021 сезон. Їх необхідно отримати, погравіювати та видати як і ті медалі, що вже були отримані але не видані до початку війни.

Після війни наша команда почне розробку власного формату велосипедних заходів - незалежних і відкритих для всіх охочих. Що це буде за формат - побачимо. Варіантів багато: рандоне, бревети чи навіть змагання. Хочу зауважити, що бревети і audax не є поняттями приватизованими ACP, тому ми будемо продовжувати використовувати ці терміни й надалі.
Долучитися до розробки нових клубних заходів зможе будь-хто. Тому думайте, нотуйте свої ідеї. Коли настане час - ми розглянемо кожну пропозицію.

Ситема реєсрації та обліку результатів My / Moguls Audax припинить свою роботу в вересні 2022 року. Це повʼязано із тим, що система була суто спеціалізованою для BRM і врешті стане непотрібною. Реєстрацію нових користувачів призупинено. Зареєстровані користувачі зможуть зробити запит на отримання своїх даних із системи. Про процедуру ми повідомимо окремо, очевидно, що також після перемоги в війні.

Ось такі справи. А поки тримаймося, боронимо свою країну, працюймо на перемогу, допомагаймо захисникам!

Слава Україні!