Наша позиція з приводу війни та наші плани на перемогу

post-thumb

Друзі рандонери!

Ми переживаємо зараз важкі часи російсько-фашистського вторгнення і тепер нам усім не до бреветів та інших радощів життя. Тепер для багатьох з нас питання стоїть гостро - вижити.

Ми підтримуємо наші Зброїні Сили України, Тероборону, Національну Поліцію та Національну Гвардію, що відважно і в кращих традиціях козацьких звитяг безжально знищують ворогів.

Наша позиція щодо країн-агресорів, а саме Російської Федерації та Республіки Білорусь, лишається незмінною: ми засуджували і засуджуємо їх агресію, засуджуємо тотальну підтримку агресії населенням цих країн та виступаємо за всебічні санкції.
Громадяни зазначених країн несуть колективну відповідальність за допущення війни проти України з боку їх держав, тому вважаємо що ці громадяни не можуть вважатися частиною цивілізованого світового суспільства і їх доступ до благ цивілізації слід обмежити. Світова спільнота активно відмовляється від співпраці з представниками РФ та РБ, скасовуються спортивні та культурні заходи. Зі свого боку ми виступили з ініціативою та звернулися з відкритим листом до Audax Club Parisien щодо впровадження санкцій до рандонерського руху в РФ та РБ.

Ми закликали усі клуби-організатори приєднатися до цього відкритого листа. Якщо ви підтримуєте цю ініціативу, будь ласка, робіть перепости в своїх соціальних мережах, тегайте Audax Club Parisien, інші клуби, друзів-рандонерів.

Ми обовʼязково опублікуємо відповідь Audax Club Parisien щойно ми її отримаємо. Якщо Audax Club Parisien не підтримає наші вимоги щодо санкції ми, дуже імовірно, будемо переглядати свій формат співпраці з Audax Club Parisien.

Але війна закінчиться, і, безумовно, нашою перемогою! І вже зараз треба починати замислюватись що буде потім, коли знову запанує мир. Тому ми би хотіли поділитися деякою поточною інформацією та планами:

  • На час воєнного стану усі бревети будуть скасовано;
  • Видачу медалей за бревети сезона 2021 ми продовжимо після скасування воєнного стану. Перед війною ми отримали 80% медалей і майже усі встигли погравіювати. Дехто навіть встиг отримати свої медалі. Щойно воєнний стан буде скасовано і поштові служби будуть працювати в штатному режимі ми будемо очікувати на решту медалей: трохи звичайних медалей за BRM200 та Super Randonneur 2021. Про строки та деталі видачі ми повідомимо окремо.

Борітеся!
Допомагайте захисникам!
Залишайтесь в безпеці!
Ми переможемо!

Слава Україні!

P.S. Русский корабль, иди нахуй!