Відповідь Audax Club Parisien на відкритий лист українських рандонерів

post-thumb

Друзі рандонери!

27 лютого 2022 року ми виступили з ініціативою та направили до Audax Club Parisien відкритого листа з вимогами засудити війну Російської Федерації за підтримки Республіки Білорусь проти України та запровадити санкції щодо клубів-організаторів що діють в юрисдикції держав-агресорів. Копії цього відкритого листа також були направлені усім представникам ACP в різних державах.

Протягом 10 днів ми отримали різні позиції щодо санкції від різних представників ACP. Ми отримали потужну підтримку від Randonneurs Norge, Audax Randonneurs Allemange, Lithuania Randonneurs та Georgia Randonneurs. Нажаль, були і такі, що хоч і не висловлювали пряму підтримку агресії щодо України, але своєю позицією показували байдужість до того, що в нашій країні гинуть люди. Залишимо це на їх совісті.

Але головне - ми очікували відповідь з офіційною позицією ACP від президента клуба Luc Coppin. Нажаль, президент не відповів нам. Ми отримали відповідь від Jean-Gualbert Faburel, що є відповідальним в ACP за BRM. Оскільки за таки довгий час можна було сформулювати свою позицію, ми вважаємо відповідь Jean-Gualbert офіційною позицією ACP.

Текст цієї відповіді ми публікуємо нижче:

Любі друзі,

Нам усім дуже сумно бачити війну в Україні і знати, що деякі з наших друзів живуть у дуже небезпечний час для себе, своїх сімей та друзів. Зараз наші друзі-рандонери в безпеці, і ми бажаємо їм залишатися в безпеці.

Як ви всі знаєте, єдиною метою Audax Club Parisien є популяризація їзди на велосипеді на довгі дистанції. Оскільки МОК просуває спорт у всьому світі, незважаючи на конфлікти та дипломатичні проблеми, ми хотіли б зосередитися лише на спорті, дружбі, безпеці, здоров’ї. Ми всі знаємо дуже хороших друзів-росіян, і я хотів би подякувати Валерію Комочкову, нашому представнику від Росії, а також Олегу та Олександру, нашим представникам від України. Ми всі знаємо, що вони, як і багато росіян та українців, хочуть лише жити в мирі та безпечно кататися по всьому світу.

Прошу вас, ми повинні триматися подалі від цього конфлікту і просто молитися за наших братів, які страждають, де б вони не жили. Ми поділяємо одну пристрасть!

Дякую, що зберігаєте спокій.

З найкращими побажаннями, Jean-Gualbert

Мовою оригіналу:

Dear all,

We are all very very sad to see a war in Ukrainia and to know that some of our friends are living a very dangerous time for themselves, their families and friends. Right now, our friends randonneurs are safe and we wish them to stay safe.

As you all know, Audax Club Parisien’s only objective is to promote long distance cycling. As CIO is promoting sport all over the world, despite conflicts and diplomatic issues, we would like to focus only on sport, friendness, safety, wellness. We all know very good friends who are russians and I would like to give a big hugh to Valery Komotchkov, our representative for Russia, as to Oleg and Alexandre, our representatives for Ukrainia. We all know that they, as many russians and ukrainians, would like only to live in peace and to ride safely all over the world.

Please, we must stay away from these conflict and just pray for our brothers who are only suffering, where ever they are living. We are sharing a same passion!

Thank you to keep calm.

Best regards, Jean-Gualbert

Наш клуб вважає таку позицію неприйнятною, оскільки незасудження агресії проти України рівноцінно підтримці цієї агресії.

Зважаючи на це, ми приймаємо рішення щодо припинення своїх відносин з Audax Club Parisien. Що це конкретно означає для рандонерів і всіх нас - ми повідомимо окремо.

З повагою,
команда Moguls Audax