Нова дата проведення Національних Fleche & Trace

post-thumb

Друзі!

Хочемо поділитися з вами новинами щодо проведення Національних Fleche & Trace.

Отже, Національні Fleche & Trace переносяться на 15-16 травня 2021 року і будуть проведені за однією із програм:

  • за повною програмою — якщо станом на 15 травня в Полтавській області та в с. Велика Круча, зокрема, не будуть діяти жорсткі карантинні обмеження і місце фінішу зможе нас прийняти;
  • за скороченою, т.з. “онлайн” програмою — якщо станом на 15 травня в Полтавській області та в с. Велика Круча, зокрема, будуть діяти жорсткі карантинні обмеження і місце фінішу не зможе нас прийняти.

Повна програма передбачає все, що було анонсовано з самого початку — невеличке свято, обід, можливість поспілкуватися, відпочити, та трансфер (для тих, хто замовив).

Скорочена “онлайн” програма передбачає зустріч на фініші, поза межами населеного пункта Велика Круча та вручення сувенірів учасникам. Обід, трансфер, житло та усе інше не пропонується і учасники мають самостійно потурбуватися про те що вони робитимуть після фініша.

Реєстрація та замовлені додаткові послуги лишаються за командами та учасниками. В разі проведення Національних Fleche & Trace за скороченою “онлайн” програмою оплата за обід та трансфер буде відшкодована в повному обсязі.

Учасники або команди, що не зможуть взяти участь в Національних Fleche & Trace в зазначені дати мають скасувати свою участь до 01 травня 2021. В цьому випадку, сплачені внески за реєстрацію та додаткові послуги будуть відшкодовані в повному обсязі. При скасуванні реєстрації після 01 травня 2021 плата за замовлені послуги повертається в повному обсязі, але плата за реєстрацію не повертається!

Ваша команда Moguls Audax.