Інформація для тих, хто їде BRM600 «Дорога до моря»

post-thumb

Друзі!

Публікуємо список рекомендацій для тих рандонерів і рандонерок, що обрали чи оберуть маршрут із Києва в Одесу.

Отже, ось на що, на нашу думку, треба звернути увагу:

  1. Якщо ви плануєте повернення у Київ поїздом, то згідно правил перевезення Укрзалізницею велосипед повинен бути розібраний і упакований.
    Що це означає на практиці? На практиці достатньо зняти переднє колесо з велосипеда и покласти велосипед з колесом у чохол.
    Отже, важливо, не забудьте чохол для велосипеда.
  2. Можливо, ви захочете перевдягтися для подорожі додому, щоб не пахнути безхатьком у поїзді, чи просто сходити випити пива увечері після заїзду.
  3. Так як фініш бревету відбудеться у неділю увечері, а найближчий київський поїзд відправляється рано вранці у понеділок, то, певно, є сенс зняти кімнату у готелі, чи у кімнаті відпочинку на вокзалі.
    З нашого досвіду проблем перебування у готелі з велосипедом ми не зустрічали, але рекомендуємо уточнювати деталі при бронюванні.

Забронювати готель вам доведеться самостійно. А от з доставкою речей у Одесу ми допоможемо — ми приймаємо від вас речі, що ви хочете передати на фініш, наприклад, невеликий рюкзак з особистими речами і чохол для перевезення велосипеда. Ваші речі будуть чекати вас на фініші.

Речі приймаються до четверга, 4 червня, за поперднім узгодженням, в райні м. Лівобрежна.

До зустрічі на старті,
команда Moguls Audax