Відміна цьогорічних національних Flèche і Trace

post-thumb

Шановне рандонерство.

Хочемо сповістити вас, що проведення національних Flèche та Trace відкладаються на наступний рік.

З огляду на ситуацію із розповсюдженням коронавірусу та вжиті карантинні заходи, все ще складно дати відповідь на питання з приводу можливості проведення Flèche та Trace.

Оцінюючи можливість проведення національних Flèche і Trace, ми зважаємо на два фактори:

  1. Безпековий — рівень захворюваності знижується і ситуація не виглядає непідконтрольною.
  2. Технічний — усі учасники мають можливість дістатися як місць старту, так і дістатися додому з фінішу.

Згідно плану Кабінету Міністрів України щодо зняття карантинних обмежень, відновлення транспортного сполучення відбудеться на п’ятому етапі. На разі у найближчий час очікується зняття обмежень, що відносяться до першого етапу виходу з карантину. Дату п’ятого і останнього етапу важко спрогнозувати.

Крім усього вищезгаданого ми не забуваємо про мету Flèche, окрім зустрічі рандонерів з усіх куточків країни: показати гарну форму на початку сезону за не дуже сприятливих погодних умов. Тож, проведення Flèche наприкінці літа буде не дуже «чесним» з огляду на це.

Також приймаємо до уваги те, що клуби мають свої заплановані заходи на сезон, які можуть перетинатися із ймовірним проведенням Flèche та Trace. І навіть це може значно вплинути на можливість зібрати якомога більше команд для участі у Flèche.

Ми сподіваємося, що людство здолає проблему нового вірусу, як здолало попередні. Вчені винайдуть ліки та щеплення, поки ми будемо прислуховуватися до їх порад, щоб вберегти себе і своїх близьких.

Тож, ми сподіваємося, що наступного року обставини будуть більш сприятливими для всіх, хто хоче прийняти участь у таких особливих рандонерських заходах, як національні Flèche і Trace.

Оновлення щодо проведення заходів ми традиційно опублікуємо у нас на сайті. Також слідкуйте за нами у Telegram, Facebook, Twitter та Instagram.

З повагою,
команда Moguls Audax