Оновлення щодо національних Flèche і Trace

post-thumb

Рандонери і рандонерки!

Маємо інформацію від Audax Club Parisien щодо проведення національних Flèche і Trace.

Через розповсюдження COVID-19 і карантинні заходи в Україні проведення Flèche Nationale і Trace Nationale “Порубіжжя” є неможливим і недоцільним.

Але ми поки що не говоримо про скасування. Наразі у нас є дозвіл від Audax Club Parisien на перенесення цих заходів, тому ми маємо такий план дій:

  • Заходи Flèche Nationale і Trace Nationale “Порубіжжя” не будуть проходити у визначені дати 11-12 квітня 2020 року, а будуть перенесені на, поки що, невизначений термін. Імовірний період проведення Flèche Nationale і Trace Nationale, в разі нормалізації епідеміологічної ситуації, є червень-липень;
  • Ми слідкуємо за розвитком ситуації (не тільки за рішеннями уряду України, але й за рекомендаціями ВОЗ);
  • Ми спробуємо визначитися з датами проведення Flèche і Trace до кінця квітня, щоб у вас була можливість спланувати участь заздалегіть, тим паче, що спланувати повинні всі члени команди;
  • Реєстрація для команд, що вже зареєстровані не скасовується, маршрути та час старту лишаються закріпленими за ними;
  • Також хочемо відмітити, що реєстрація на Flèche і Trace все ще відкрита. Більше інформації ви знайдете на сторінці заходів.

Нагадаємо, що поки що ми не відміняємо бревети. Ознайомитися з інформацією щодо участі у бреветах на час карантинних заходів ви можете за посиланням.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті або на сторінці в Facebook. Додаткові питання ви можете задати у нашому Telegram-каналі, а також через форму зв’язку.

Вибачте за незручності,
команда Moguls Audax.