Рекомендації щодо участі в бреветах у зв'язку з розповсюдженням COVID-19

post-thumb

Шановна рандонерська громадо!

У зв’язку зі швидким поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 і введенням карантиннних заходів по всій країні перед нами всіми постають виклики щодо відповідальності за себе і всіх оточуючих.

Це, неодмінно, стосується і заходів Audax Club Parisien, що проводить наш клуб.

Ми хочемо сповістити вас щодо змін, що ми плануємо зробити для підтримання можливості проведення заходів, а також загальних рекомендацій, зібраних з довірений джерел.

Старти найближчих бреветів BRM200 “Крути” та BRM300 “Крути” будуть проводитися в форматі індивідуального старту із погодженням дати та часу сарту для кожного зареєстрованого учасника. Це дасть можливість рознести в часі старти різних учасників аби уикнути зайвих контактів.

Після реєстрації просимо вас зв’язатися з нами через контактну форму чи у Telegram для погодження дати та часу щоб ми могли скоординувати всіх учасників.

Окрім цього, ми рекоменжуємо:

  • Проходити дистанцію самостійно, без друзів. Хоча це може внести трохи нудьги і складнощів, але це питання безпеки, яке, втім, на вашій відповідальності.
  • Мінімізуйте відвідування будь-яких закладів по дорозі — заправки, магазини, кафе (якщо вони працюють).
  • Якщо все ж ви відвідали якийсь заклад, добре вимийте руки, або продезинфікуйте антисептиком.
  • Дуже рекомендуємо взяти з собою їжу в дорогу — так вам не прийдеться розраховувати на відвідини магазинів, заправок і кафе.
  • В дорозі слідкуйте за гігієною рук, не торкайтеся обличчя. Розуміємо, що це важко в умовах бревета. Якщо ви хочете перекусити, радимо зупинитися, обробити руки антисептиком і тоді вже їсти.

Також хочимо поділитися деякими гігієнічними порадами:

Ми слідкуємо за ситуацією, і будемо повідомляти про подальші зміни проведення бреветів.

Оновлення щодо проведення національних Flèche і Trace чекайте найближчим часом.

З повагою,
команда Moguls Audax