Використання My / Moguls Audax

Представляємо вашій увазі розробку нашого клубу, сайт My / Moguls Audax. На цьому сайті буде ваш особистий кабінет для реєстрації на бревети, перегляду календаря нашого клубу, а також для перегляду своїх результатів. З нашого боку він допоможе нам у формуванні результатів, що ми подаємо до ACP.

Передмова

Спершу хочемо зауважити, що сайт ми запустили пізніше проведення нами перших наших бреветів. Для рандонерів, які приймали участь у заходах нашого клубу ми вже створили облікові записи. Для того, щоб зайти у особистий кабінет, скиньте пароль для свого облікового запису, логіном є ваша скринька електронної пошти, що ви вказували при реєстрації на наші попередні заходи.

Особисті дані

Слід зауважити, що при реєстрації у системі My / Moguls Audax ви даєте згоду на обробку нами ваших персональних даних.

Будьте уважні при введені імені та прізвища. Це ті ім’я та прізвище що будуть значитися у протоколах, які ми подаємо до ACP. Ми впевнені, що ви зацікавлені в тому, щоб у протоколах всіх клубів ви мали однакове написання імені та прізвища. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у рандонерському русі, доброю практикою буде використати написання вашого імені та прізвища з закордонного паспорта. Також хочемо зауважити, що протоколи складаються латиницею, тож ми очікуємо ваші ім’я та прізвище саме латиницею.

Для запобігання хибних правок імені та прізвища (раптово відредагували і не помітили), поля імені та прізвища після збереження початкових персональних даних не можуть бути відредаговані самостійно. Якщо ви допустили помилку при введені цих даних, пишіть нам на електронну скриньку moguls-audax@outlook.com з електронної адреси, що ви вказали при реєстрації.

Інші особисті дані можуть бути відредаговані вами за бажанням.

Огляд сайту

Після реєстрації на сайті ви будете мати можливість реєструватися на бревети, на які відкрито реєстрацію. Огляд календаря бреветів ви знайдете у розділі «Бревети».

Реєстрація на бревет

Зареєструватися на бревет ви можете натиснувши на кнопку «Реєстрація» (якщо реєстрація відкрита). Далі ви побачите сторінку з описом дистанції, а також опції, що ви можете додати до базової реєстрації. За замовченням ми беремо з вас кошти виключно на реєстрацію вашого результату.

Опціонально ви можете замовити:

  • Диплом — це фізична заповнена бревет-карта учасника із вклеєною маркою про реєстрацію результату. Додаткові кошти, що ми беремо для цього, будуть використані на друк бревет-карти, а також пересилку її на вашу поштову адресу.
  • Медаль — це пам’ятна відзнака про проходження конкретної дистанції. Як і бревет-карта, медаль буде надіслана вам поштою.

Якщо ви не пройшли бревет, кошти, заплачені при реєстрації можуть бути вам повернені, або використані у наших майбутніх заходах.