Використання My / Moguls Audax

Подаємо вам до уваги розробку нашого клубу, сайт My / Moguls Audax. На цьому сайті буде ваш особистий кабінет для реєстрації на бревети, перегляду календаря нашого клубу, а також для перегляду своїх результатів. З нашого боку він допоможе нам у формуванні результатів, що ми подаємо до ACP.

Передмова

Спершу хочемо зауважити, що сайт ми запустили пізніше проведення нами перших бреветів. Для рандонерів, які приймали участь у заходах нашого клубу ми вже створили облікові записи. Для того, щоб зайти у особистий кабінет, скиньте пароль для свого облікового запису, логіном є ваша скринька електронної пошти, що ви вказували при реєстрації на наші попередні заходи.

Особисті дані

Слід зауважити, що при реєстрації у системі My / Moguls Audax ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних.

Будьте уважні при введені імені та прізвища. Це ті ім’я та прізвище що будуть значитися у протоколах, які ми подаємо до ACP.  Ми впевнені, що ви зацікавлені в тому, щоб у протоколах всіх клубів ви мали однакове написання імені та прізвища. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у рандонерському русі, доброю практикою буде використати написання вашого імені та прізвища з закордонного паспорта. Також хочемо зауважити, що протоколи складаються латиницею, тож ми очікуємо ваші ім’я та прізвище саме латиницею.

Для запобігання хибних правок імені та прізвища (раптово відредагували і не помітили), поля імені та прізвища після збереження початкових персональних даних не можуть бути відредаговані самостійно. Якщо ви допустили помилку при введені цих даних, пишіть нам на електронну скриньку [email protected] з електронної адреси, що ви вказали при реєстрації.

Інші особисті дані можуть бути відредаговані вами за бажанням.

Огляд сайту

Після реєстрації на сайті ви будете мати можливість реєструватися на бревети з відкритою реєстрацією. Огляд календаря бреветів ви знайдете у розділі «Бревети».

Реєстрація на бревет

Зареєструватися на бревет ви можете натиснувши на кнопку «Реєстрація» (якщо реєстрація відкрита). Далі ви побачите сторінку з описом дистанції, а також опції, що ви можете додати до базової реєстрації. За замовченням ми беремо з вас кошти виключно на реєстрацію вашого результату.

Опціонально ви можете замовити:

  • Диплом — це фізична заповнена бревет-карта учасника із вклеєною маркою про реєстрацію результату. Додаткові кошти, що ми беремо для цього, будуть використані на друк бревет-карти, а також пересилку її на вашу поштову адресу.
  • Медаль — це пам’ятна відзнака про проходження конкретної дистанції. Як і бревет-карта, медаль буде надіслана вам поштою.

Якщо ви не пройшли бревет, кошти, заплачені при реєстрації можуть бути вам повернені, або використані у наших майбутніх заходах.